OFERTA KANCELARII


PRAWO KARNE

Główną domeną Kancelarii są sprawy karne, także z zakresu prawa wykroczeń, prawa gospodarczego czy wykonawczego. W grę wchodzą tu również przestępstwa narkotykowe, sprawy nieletnich czy wypadki drogowe. Specjalizuję sie w przestępstwach związanych z nielegalnym posiadaniem oprogramowania oraz piractwem komputerowym. Jako adwokat interweniuję w sytuacji tymczasowego aresztowania oraz podczas kontaktów Klienta z organami ścigania.

PRAWO RODZINNE

Prawo rodzinne to druga główna gałąź działalności Kancelarii. W tym zakresie znajdują się przede wszystkim sprawy o rozwód i separację, alimenty, sprawy kontaktów z dziećmi, władzy rodzicielskiej, opieki czy przysposobienia.

PRAWO CYWILNE I SPADKOWE

Prawo spadkowe i postępowania cywilne to kolejny obszar działalności Kancelarii. Są to sprawy najczęściej pojawiające się w życiu i nierzadko już pierwsza porada prawna rozwiązuje zasadniczą część problemów. Sprawy sąsiedzkie, kwestie sporządzenia testamentu, dziedziczenie. W tym obszarze istotnymi są także sprawy związane z własnością, majątkiem, czy o odszkodowania po wypadkach komunikacyjnych.

PRAWO ADMINISTRACYJNE

Prawo administracyjne i postępowanie administracyjne to ważny obszar codziennego życia Klientów Kancelarii. Pomagamy więc rozwiązać ich problemy, reprezentujemy Klientów przed sądami i instytucjami państwowymi oraz samorządowymi.Działamy nie tylko na terenie Wrocławia, ale także w okolicznych miejscowościach, w obszarze właściwości sądów w Oławie, Środzie Śląskiej, Trzebnicy, Oleśnicy, Miliczu, Wałbrzychu, Wołowie, Rawiczu, Opolu czy w Świdnicy.

Ponadto, w ramach świadczonych usług Kancelaria:

• opracowuje opinie i analizy prawne,
• uczestniczy w negocjacjach i postępowaniach mediacyjnych,
• sporządza pisma procesowe, projekty umów gospodarczych, statutów i regulaminów,
• prowadzi obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.